"İnanan bir ekiple hayallerimizin peşinden koşuyoruz."

FAALİYET ALANLARI

Müşterilerimizin projelerini her yönüyle etkin bir şekilde ele almak için finansal zeka, teknik
beceriler ve inşaat işinin uzman anlayışına sahibiz.

İNŞAAT

Esta Construction, başta Rusya ve Türkiye olmak üzere Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri olmak üzere;

uluslararası pazarlarda bölge ve koşullardan etkilenmeden planlanan süreler dahilinde stadyum, havalimanı, alışveriş merkezi, hiper ve süpermarketler, lojistik ve dağıtım merkezleri, sanayi ve altyapı tesisleri, ticaret merkezleri, spor ve eğitim merkezleri, konut ve rezidans projeleri, istasyon ve terminal binaları ile çok foksiyonlu yapı inşaatlarını ve bu inşaatlara ait tüm çevre düzenlemesi ve altyapı kurulumlarını yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarla anahtar teslim olarak hayata geçirilebilmektedir. Uzman mühendis ve mimar kadrosu, kalifiye ekipleri, modern ve geniş makine ekipman parkı ile Esta Construction, işveren ve yatırımcıların tüm istek ve beklentilerini karşılamaktadır.

GAYRİMENKUL

GELİŞTİRME

Esta Arazi Geliştirme, yatırıma uygun arazinin seçimi ve temini ile uygun her türlü arazi üzerinde yapılması gereken yatırımın kapsamını,

kullanım şekline ilişkin detayları, yatırımın maliyet analizinin hazırlanması, planlama ve projelendirmenin tamamlanarak inşaatın tamamlanmasına kadar geniş bir yelpazedeki hizmetleri, deneyimli ve uzman kadrosu yardımıyla rekabetçi fiyatlarla işveren, yatırımcı ve müşterilerine sunuyor.

ARAZİ

GELİŞTİRME

Esta Gayrimenkul Geliştirme (EGG), Esta Construction’ın bünyesinde ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım konularında faaliyet gösteren bir birimdir.

Esta Construction deneyimini uluslararası gayrimenkul trendleri ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Rusya ve Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri olmayı hedeflemektedir.

YAPI DENETİM

ve DANIŞMANLIK

Esta Construction, her türlü mühendislik, işletme, proje danışmanlık ve denetim hizmetlerini,

bünyesinde istihdam ettiği eğitimli, deneyimli ve dinamik kadrosu ile sağlamaktadır. Yetkin ekibinin yanı sıra sahip olduğu teknolojik altyapısıyla da tüm bu hizmetleri uygun maliyetlerle yatırımcı ve müşterilerine sunmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları Çerez Politikaları

© Copyright 2021 ESTA İNŞAAT
ESTA İNŞAAT SANAYİ LOJİSTİK VE DIŞ TİCARET A.Ş., web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.