MÜŞTERİ ODAKLILIK

Ticari faaliyetlerimizin merkezine müşteri ve işverenlerimizi ve onların koşulsuz memnuniyetini koyarız. Bu ideale ulaşmak için tüm ticari ortaklarımızın ihtiyaç ve isteklerini anlar, bu ihtiyaç ve istekleri tam olarak karşılayan, benzersiz, katma değerli ve maliyet etkin çözümler üretiriz.

SONUÇ ODAKLILIK

Her alanda en iyi sonuçlara ulaşmak için işe aklımızı ve yüreğimizi koyar, bizden beklenenin üzerinde performans göstermeye gayret ederiz. Aldığımız sonuçları ve performansımızı sadece kendi içimizde değil, uluslararası inşaat sektöründeki gelişme ve trendlerle birlikte ele alır, her zaman daha iyisini başarmayı ve sürekli olarak gelişmeyi hedefleriz.

EKİP RUHU

Bizi biz yapan, kurumsal kültür ve deneyimlerimizin yapı taşı olan bireysel farklılıklara saygı gösterir; her türlü etnik, inanış, cinsiyet temelli ayrımcılıkların karşısında durur ve ekibimizdeki tüm bireylere eşit ve adaletli yaklaşırız. Aynı hedefler doğrultusunda çalışan bir takım bilinciyle yazılı görev tanımlarımıza göre iş yaparız. Sadece firma değil ailemiz olarak gördüğümüz ekibimizi çalışkan, evrensel etik değerle bağlı, deneyimli ve yetkin takım arkadaşları ile takviye ederiz. Sürekli öğrenen bir organizasyon olarak bilgi ve deneyimlerimizi paylaşır, yetenek ve yetkinliklerimizi geliştiririz.

REKABETÇİLİK

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda zorlu yarışlar başlatır, çalışıp kendimizi geliştirerek, müşterilerimize hızlı, yüksek kaliteli ve maliyet etkin çözümler sunarız. Çevik ve esneğiz; değişim ve yeniliklere hızla uyum sağlar, faaliyet gösterdiğimiz her alanda en iyi hizmeti veren, en çok tercih edilen çözüm ortağı olmayı amaçlarız. Global düşünür, yerel hareket ederiz.

GİRİŞİMCİLİK

Faaliyetlerimizi girişim ve inovasyon yoluyla yönetiriz. Karar almada insiyatifi özendirir, farklı ve yaratıcı çözümleri benimseriz. Girişimci ruhumuzla değişimler karşısında yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE İSTİKRAR

Gelecekte de bugünkü kadar başarılı ve güçlü olabilmenin yolunun herkesin yararına olan sürdürülebilir bir organizasyon kurmaktan geçtiğine inanırız. İşte bu yüzden işveren, müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızla birlikte kazanma ilkesine dayalı, çevreye ve topluma duyarlı, istikrarlı ve uzun soluklu ilişkiler kurarak sürdürülebilir büyüme gerçekleştirmeyi temel motivasyonumuz olarak görürüz.

GÜVEN

Tüm işveren, müşteri, yatırımcı, tedarikçi ve çalışanlarımızla karşılıklı güven, açıklık ve dürüstlüğe dayalı ilişkiler inşa ederiz. Çünkü inanırız ki temelinde karşılıklı güven, açıklık ve dürüstlük olmayan hiçbir başarı sağlam ve kalıcı olamaz.

BİRLİKTE PAYLAŞMA

Birlikte iş yaptığımız tüm işveren, müşteri, yatırımcı, tedarikçi, çalışanlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyalardaki yöre halkları için katma değer yaratmaya gayret eder, birlikte kazanır ve kazandığımızı paylaşırız.

SAĞLIK, GÜVENLİK, ÇEVRE STANDARTLARI VE YEREL
KANUNLARA BAĞLILIK

Faaliyet gösterdiğimiz tüm coğrafya ve sektörlerde tüm işveren, yatırımcı, tedarikçi ve çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini sağlamak için gerekli tüm önlemleri alır, çevre koruma standartları, yerel kanun, yasa ve yönetmeliklere uygun adil ticaret yaparız.

Kişisel Verilerin Korunması Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları Çerez Politikaları

© Copyright 2021 ESTA İNŞAAT
ESTA İNŞAAT SANAYİ LOJİSTİK VE DIŞ TİCARET A.Ş., web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.