Esta İnşaat, Bahattin Demirbilek tarafından 2006 yılında Moskova'da kurulan ve uluslararası inşaat pazarında genel müteahhit ve proje tasarımcısı olarak faaliyet gösteren bir taahhüt şirketidir. Stadyum, havalimanları, alışveriş merkezleri, hiper ve süpermarketler, lojistik ve dağıtım merkezleri, sanayi tesisleri ile altyapı, ticaret merkezleri ve ofis binaları, oteller ve wellness merkezleri, spor ve eğitim merkezleri, konut ve rezidans projelerinin anahtar teslimi inşaatı ve istasyon ve terminal binaları ile çok işlevli yapıların yanı sıra Esta İnşaat, müşterilerine ve yatırımcılara proje yönetimi, müşavirlik ve arazi ve gayrimenkul geliştirme hizmetleri gibi birçok hizmet sunmaktadır.

Yatırımcı, genel müteahhit, genel tasarımcılar, operatör lisansları ve Rusya Federasyonu'nda geçerli uluslararası ISO 9001-2001 ve OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği İnşaat Sertifikasına sahip olan Esta İnşaat, fikir dahil inşaat sürecinin tüm aşamalarında kısmen ve/veya tamamen hizmet vermektedir.

Şirket, Rusya Federasyonu, Türkiye, Beyaz Rusya, Ukrayna, Moldova, Bulgaristan, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Kazakistan ve diğer ülkelerde 10 yıldan fazla tecrübeye sahip çok sayıda dinamik, yüksek nitelikli genç uzman ve personel istihdam etmektedir.

Bağımsız Devletler Topluluğu ve uluslararası inşaat sektöründe, taahhüt edilen sözleşmelerin yerine getirilmesinde en son inşaat teknolojilerini, kendisine özel geliştirilmiş makine-teçhizat ve yazılımları kullanmakta ve zaman, maliyet, kalite, verimlilik parametrelerini analiz edebilmelerini sağlamaktadır.

Yaklaşık 1 milyon metrekarelik bir alanı faaliyete geçiren ve kurulduğu günden bu yana 3.500.000 metrekarelik alanın inşaatına halen devam etmektedir. Esta, bugün sahip olduğu deneyim, hız ve esnekliği rekabet avantajına dönüştürerek tüm işveren ve yatırımcılara katma değeri yüksek ve kaliteli çözümlerle en rekabetçi fiyatları sunmaktadır.

Esta İnşaat, Moskova, Krasnodar, New York, Budapeşte, Londra, İstanbul ve Aşkabat'ta bulunan 9 ofisinde görev yapan teknik ve finansal üst düzey yöneticiler aracılığıyla farklı alanlarda yürüttüğü faaliyetleri denetlemekte ve koordine etmektedir. Ayrıca proje sahalarında ofisler, yemekhaneler, lojmanlar ve konaklama tesisleri ile yardımcı üniteler, depolar, inşaat makineleri, araç ve gereçler bulunmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları Çerez Politikaları

© Copyright 2021 ESTA İNŞAAT
ESTA İNŞAAT SANAYİ LOJİSTİK VE DIŞ TİCARET A.Ş., web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.