23.12.2018

SANAT DÜNYASI BENESTA’NIN YENİ YIL PARTİSİNDE BULUŞTU

GÖRKEMLİ GECEYE 500’ÜN ÜZERİNDE ÖZEL DAVETLİ KATILDI!

Türk sanat ve iş dünyasının önde gelen isimleri yıl başı partisinde bir araya geldi. Dünyanın en büyük 159’uncu müteahhitlik şirketi ESTA Construction’ın Türkiye’de geliştireceği projelerinin markası olan Benesta’nın ev sahipliğinde gerçekleşen gece, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın sunumu ve Rubato’nun canlı performansıyla renklendi. Görkemli geceye 500’ün üzerinde özel davetli katıldı.

Türk iş ve sanat camiasının önde gelen isimleri, 2019’a coşkulu ve umutlu bir merhaba için bir araya geldi. Beyoğlu, Acıbadem, Basın Ekspres, Bahçelievler ve Marmaris’te hayata geçirdiği 5 farklı projeyle Türk gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan Benesta’nın ev sahipliğinde; ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın sunumuyla CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da gerçekleşen geceye, sanat, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin de aralarında bulunduğu 500’ün üzerinde özel davetli katıldı.
ESTA Construction Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Demirbilek ve ESTA İnşaat Genel Müdürü Roksana Diker’in yanı sıra Türk iş dünyasının önde gelen isimlerinin boy gösterdiği gecede, Rubato da canlı performansıyla katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı. Katılımcılar, aynı zamanda “The Residence of Art” konseptiyle residence alanında dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan ve sanat dünyasını tek çatı altında buluşturacak Benesta Beyoğlu projesiyle ilgili yetkililerden detaylı bilgi aldı.

İSTANBUL’A İKONİK ESER

Gecede kısa bir konuşma yapan oyuncu Oktay Kaynarca, “Hem 2018’in stresini attığımız hem de 2019’u karşıladığımız bu etkinlik için ESTA ve Benesta ailesi başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Sanat camiası olarak ikili sohbetlerimizde hep bir arada bulunamamaktan, zamanı yönetememekten, uzak mesafelerden şikâyet ediyoruz. Belki de bu organizasyon bu anlamda da hepimiz için yol gösterici olur; sanat camiasının ruhunu anlayan yaşam alanlarında hep birlikte yaşayabilmek için bizlere ilham verir” ifadelerini kullandı.

Sonraki Bülten

Kişisel Verilerin Korunması Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları Çerez Politikaları

© Copyright 2021 ESTA İNŞAAT
ESTA İNŞAAT SANAYİ LOJİSTİK VE DIŞ TİCARET A.Ş., web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.